تیم تحت هدایت زیدان بدون فوقستاره پرتغالی اش رکوردهای خوبی از خود بر جای گذاشته است.
کریستیانو رونالدو شب گذشته (چهارشنبه) در دیدار رئال مادرید مقابل سویا در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا غایب بود و زینالدین زیدان به او استراحت داد، اما کهکشانی ها جای خالی فوق ستاره خود را به خوبی پر کردند و با نتیجه 3 بر صفر شاگردان خورخه سامپائولی را شکست دادند. رئال در این بازی گرت بیل و لوکاس واسکز را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و به بنزما همانند کریس استراحت داده شد.

سایت آمار و داده های «اوپتا» آماری را منتشر کرده که بر این اساس تیم تحت هدایت زیدان در بازی هایی که فوق ستاره پرتغالی اش را به دلیل مصدومیت یا استراحت در اختیار نداشته، نه تنها ضعیف ظاهر نشده، بلکه فوق العاده کار کرده است. رئال مادرید تحت هدایت زیدان در 11 بازی که کریستیانوی 31 ساله را در اختیار نداشته، 10 پیروزی و یک تساوی به دست آورده و این یعنی ثبت رکورد پیروزی 90.9 درصد. کهکشانی ها همچنین بدون رونالدو در هر بازی به طور میانگین سه گل به ثمر رسانده اند.

بهترین بازیکن جهان در سال 2016، در بازی بعدازظهر شنبه تیمش برابر گرانادا در رقابت های لالیگا به ترکیب تیمش بازخواهد گشت و این را زین الدین زیدان پس از بازی با سویا تأیید کرد.