از هفته سی و یکم لالیگا فرداشب تیمهای مالاگا و بارسلونا به قضاوت آقای گیل مانزانو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مصاف تیم های دوم و پانزدهم جدول رده بندی.

تاریخ زمان مکان
شنبه، 19 فروردین 96 23:15 ورزشگاه لا روسالدا/ آندلس
پیش بازی

مالاگا
؛ تیم نزول کرده آندلسی. تیمی که اغلب آن را در ردههای بالایی جدول میدیدیم، حالا در رتبه نازل پانزدهم جدول قرار دارد. آنها در طول فصل تاکنون سه مربی متفاوت را در راس کادر فنی به خدمت گرفتهاند. شاگردان میشل هنوز هم خطر سقوط را احساس میکنند اما به نظر نمیرسد با حضور تیمهایی چون اوساسونا، گرانادا و خیخون، تیم دیگری به دسته پایینتر سقوط کند. مالاگا در بازی قبلی خیخون را برد و با روحیهای نسبتا خوب به مصاف بارسا خواهد آمد. گرچه آمار حاکی از عملکرد افتضاح آنها در بازیهای خانگیست. هفته قبل اتلتی در لاروسالدا موفق شد مالاگا را با دو گل شکست بدهد.


بارسلونا
؛ تیم بار دیگر در اوج انریکه. کاتالانها فرم فوق العادهای دارند و حالا با بازگشت مسی بیش از پیش به ادامه فصل امیدوار هستند. بازی مقابل مالاگا همواره یکی از دشوارترین مصافهای فصل برای آبی اناریها به شمار میرود. فارغ از میزبان بازی. این تیم بارسای انریکه را نیز کم آزار نداده است. در اولین فصل لوچو، این تیم در دو بازی رفت و برگشت تنها یک امتیاز کسب کرد. در دومین فصل اما خرق عادت کرد و هر دو بازی را از کامنی و یاران برد. این فصل نیز در دیداری عجیب، کاتالانها در نیوکمپ موفق به باز کردن دروازه کامنی نشدند تا بازی بدون گل به اتمام برسد. حالا بارسا در شرایطی به این بازی میرسد که هر نتیجهای به جز پیروزی، احتمالا به قیمت از دست رفتن جام قهرمانی تمام شود. آبی اناریها که پیش از برگزاری این بازی، نتیجه دربی مادرید را میدانند، چارهای جز پیروزی ندارند. گرچه با توجه به در پیش بودن بازی میان هفته مقابل غولی چون یوونتوس و از طرف دیگر محرومیت پیکه و راکیتیچ و مصدومان زیاد، شاید ترکیب عجیبی را از انریکه در این بازی شاهد باشیم. کار دشواری مقابل مالاگا پیش روی بارسلوناست.

ترکیب احتمالی و ارزیابی آماری


غایبان بازی

میزبان برای این بازی کوژمانوویچ و باکاری کونه را به دلیل مصدومیت و کیکو را به دلیل محرومیت قطعا در اختیار نخواهد داشت. ضمن اینکه حضور تورس و نصیری هم به دلیل مصدومیت در هالهای از ابهام قرار دارد.

میهمان هم غایبان زیادی خواهد داشت. جرارد پیکه و راکیتیچ محروم هستند و ویدال، رافینیا و آردا توران هم به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نخواهند داشت.

رویارویی های پیشین


فرم اخیر دو تیم


فکتهای بازی

  1. بارسلونا 9 بازی از 10 بازی آخرش در لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشته است.
  2. بارسلونا در 7 بازی از 10 بازی آخرش در لالیگا در هر دو نیمه پیروز بازی بوده است.
  3. بارسلونا 8 بازی از 9 بازی آخر خارج از خانهاش مقابل مالاگا در همه رقابتها را با پیروزی پشت سر گذاشته است.
  4. بارسلونا در 5 بازی از 6 بازی آخرش در لالیگا حداقل سه گل به ثمر رسانده است.
  5. بارسلونا در 5 بازی از 7 بازی آخرش مقابل مالاگا در همه رقابتها موفق به ثبت کلین شیت شده است.
  6. مالاگا در 5 بازی از 6 بازی آخر خانگیاش در لالیگا شکست خورده است.
  7. مالاگا در سه دیدار اخیر خانگیاش در لالیگا حداقل دو گل را دریافت کرده است.


پیش بینی نتیجه بازی از سوی هو اسکورد
مالاگا 1 - 4 بارسلونا