مالاگا در خانه، شبی کابوس وار را برای لوئیز انریکه، نیمار و تمام بارسایی ها رقم زد.

از هفته سی و یکم رقابت های لالیگای اسپانیا، بارسلونای مدعی در استادیوم لا روسالدا و به میزبانی مالاگا به مصاف این حریف رفت.


گزارش بازی

بازی در شرایطی متعادل و تحت کنترل یاران بارسلونا دقایقی را گذراند. تا یک ربع نخست بازی شاهد فرصت جدی روی دروازه ها نبودیم تا اینکه کارلوس کامنی، دروازه بان کامرونی و مطرح مالاگا یک موقعیت تک به تک را به خوبی از سوارز گرفت و شروع به درخشیدن کرد. در آن سو، اشتباه تراشتگن چیزی نمانده بود مالاگا را به گل برساند که به سود بارسا این حرکت خطرناک به خیر گذشت. در ادامه آندره گومز با پاس در عمق مسی فرصت گلزنی داشت اما هر چه که بود او در زدن ضربه نهایی نا موفق عمل کرد و این موقعیت سوخت شد. بر خلاف انتظار، مالاگا توسط ساندرو رامیرز به گل اول بازی رسید تا یک بار دیگر ضعف در خط دفاعی بارسایی ها به چشم بیاید. در ادامه شاهد اخطار هایی بودیم که خسوس گیل مانزانو، قاضی میدان به بازیکنان بارسلونا نشان می داد. نیمه اول بازی با حساب 1-0 به سود تیم میزبان به پایان رسید.با تصمیم انریکه، بارسا با دو تعویض انجام داد که طی آن اینیستا و سرجی روبرتو وارد زمین بازی شدند. بازی خشن مدافعان مالاگا و چند خطا روی مسی به ویژه، جریمه ای را برای آن ها در بر نداشت. بارسلونا فرصت به تساوی کشاندن بازی را با ضربات آزاد بی حاصل مسی، و کم دقتی سوارز و نیمار از دست داد تا عصبانیت بیش از پیش در چهره بارسایی ها موج زند. در صحنه ای که نیمار یک اخطاره توپ را برای فرار به جلو انداخت و با مدافع رو به رویی برخورد داشت، با تصمیم پر سر و صدای داور بازی، اخطار دوم را گرفت و از زمین بازی اخراج شد تا کار برای تیم 10 نفره بارسا سخت تر از هر وقت دیگر شود. روی ضد حملات مالاگایی ها چند بار تا آستانه فرو ریختن دروازه بارسا پیش رفتند اما تراشتگن اجازه نداد دومین گل میزبان به ثمر برسد. پس از این کارلوس کامنی با یکی دو واکنش دروازه مالاگا را بسته نگه داشت. در آخرین دقایق بازی و روی یک ضد حمله دیگر، مالاگا با ضربه تمام کننده جونی کار بارسا را با زدن دومین گل تمام کرد.
شرح گل ها
گل اول مالاگا (دقیقه 32، ساندرو رامیرز): ارسال خوان کارلوس پشت آخرین مدافع بارسلونا که جرمی متئو بود به ساندرو رسید. روی کورس و یک پیش روی سریع ساندرو در شرایطی تک به تک با تراشتگن توانست با یک ضربه زمینی توپ را وارد دروازه بارسلونا کند.
گل دوم مالاگا (دقیقه 90، جونی): در موقعیتی ضد حمله و سه به دو، فورنالس در شرایطی که تراشتگن را پیش روی خود می دید با یک پاس عرضی توپ را به جونی سپرد تا او دروازه بارسلونا را به آسانی باز کند.


ترکیب دو تیم و آمار مسابقه