دیپورتیوو لاکرونیا 2-6 رئال مادرید؛ داستان نیمکت نشینانی که از تیم اصلی بهتر بودند
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دیپورتیوو لاکرونیا 2-6 رئال مادرید؛ داستان نیمکت نشینانی که از تیم اصلی بهتر بودند

 1. #1


  محل سکونت
  کاشان.
  نام واقعی
  علی اصغر
  استاتوس
  .
  شغل و حرفه
  گرافیست
  بازیکن محبوب
  Mahdi Mahdavikia
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | France
  نوشته ها
  4,277
  تشکر
  12,717
  تشکر شده 11,084 بار در 3,476 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 33 تاپیک

  دیپورتیوو لاکرونیا 2-6 رئال مادرید؛ داستان نیمکت نشینانی که از تیم اصلی بهتر بودند
  رئال مادرید موفق شد با درخشش بازیکنان جوانش سه امتیاز دیگر را در این فصل رقابت های لالیگا کسب کند.


  از چارچوب هفته سی و چهارم رقابت های لالیگا، رئال مادرید مهمان دیپورتیوو لاکرونیا بود.


  گزارش نیمه اول

  رئال مادرید بازی را بسیار خوب آغاز کرد و در همان دقیقه دوم موفق شد گل اول را توسط موراتا به ثمر برساند. ایسکو با یک پاس عمقی موراتا را صاحب موقعیت کرد و مهاجم اسپانیایی با یک ضربه پای راست از درون محوطه جریمه کار را تمام کرد.

  در دقیقه 5 آسنسیو با عبور از مدافع مستقیمش با دروازه بان لاکرونیا تک به تک شد اما موفق نشد توپ را وارد دروازه کند. یک دقیقه بعد ضربه بسیار خطرناک ایسکو از پشت محوطه جریمه، از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 11 باز هم موراتا با لوکس تک به تک شد اما این بار دروازه بان آرژانتینی لاکرونیا موفق شد توپ او را مهار کند. حملات پر دامنه رئال مادرید ادامه داشت و این تیم بازی بسیار باطراوتی ارائه می داد. در دقیقه12 آسنسیو با پای چپ از پشت محوطه جریمه ضربه خطرناکی زد اما توپ او به تیر دروازه برخرود کرد اما یک دقیقه بعد رئال مادرید توسط هامس رودریگز به گل دوم رسید. وازکز توپ را از سمت راست روی دروازه به صورت زمینی ارسال کرد و هامس از مرکز محوطه جریمه با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد. در دقیقه 17 موراتا باز هم گلزنی کرد اما این بار داور اعلام آفساید کرد.

  در دقیقه 24 ضربه سرکش گیلرمه از پشت محوطه جریمه، با فاصله کمی از بالای دروازه رئال مادرید به بیرون رفت. در دقیقه 26 وازکز در موقعیتی تک به تک موفق نشد توپ را وارد دروازه کند و توپ با برخورد به پای لوکس به کرنر رفت. در دقیقه 32 موراتا باز هم در موقعیتی تک به تک توپ را از دست داد و لوکس موفق شد این موقعیت را نیز مهار کند.

  در دقیقه 35 لاکرونیا موفق شد یکی از گل ها را جبران کند. روی ناهماهنگی مدافعان رئال مادرید، ارسال از سمت راست در محوطه جریمه به کاکوتا رسید. این بازیکن با یک ضربه زمینی توپ را به آندونه رساند و آندونه موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند. پس از گل لاکرونیا بازی تقریبا پایاپای دنبال می شد. در دقیقه 39 ضربه خطرناک کارلوس گیل از پشت محوطه جریمه را کاسیا راهی کرنر کرد. در دقیقه 44 با خروج اشتباه کاسیا توپ را برخورد به سر مهاجم لاکرونیا می رفت تا وارد دروازه شود اما به صورت بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 44 رئال مادرید موفق شد به گل سوم برسد. ایسکو با یک حرکت و پاس فوق العاده مارسلو را صاحب توپ کرد. مارسلو توپ را به صورت زمینی به دهانه دروازه فرستاد و لوکاس وازکز از مقابل دروازه با پای راست دروازه را باز کرد.  گزارش نیمه دوم


  بازی در نیمه دوم با مالکیت رئال مادرید آغاز شد و در ده دقیقه اول تقریبا آرام دنبال می شد. در دقیقه 58 روی یک ضد حمله سریع، مارکو آسنسیو حرکت فوق العاده ای را آغاز کرد و پس از عبور از مدافعان مستقیم، یک پاس عالی در مقابل دروازه برای وازکز مهیا کرد اما این وینگر اسپانیایی موفق نشد توپ را به گل تبدیل کند تا یک شانس دیگر برای مادریدی ها از دست برود. در دقیقه 61 موراتا با یک شوت پشت محوطه جریمه شانسش را آزمایش کرد اما توپ او را دروازه بان با یک واکنش خوب راهی کرنر کرد.


  در دقیقه 66 رئال مادرید توسط هامس رودریگز به گل چهارم رسید. موراتا با یک پاس عمقی با دروازه بان حریف تک به تک شد و پس از عبور از او در شرایطی که زاویه کمی بسته شده بود، توپ را به هامس رساند و این بازیکن کلمبیایی کار را تمام کرد. در دقیقه 77 باز هم رئال مادرید این بار توسط ایسکو به گل رسید. با توپگیری عالی کواچیچ و حرکت زیبای هامس توپ در گوشه زمین به وازکز رسید. این بازیکن با یک پاس زمینی و زیبا ایسکو را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد و ایسکو با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد. رئال مادرید ضدحملات بسیار خطرناک بود و هر بار لاکرونیا جلو می کشید توسط بازیکنان سرعتی رئال مادرید مجازات می شد. در دقیقه 84 لاکرونیا موفق شد یکی دیگر از گل ها را نیز جبران کند. آندونه توپ را روی دروازه ارسال کرد و خوزلو در مقابل دروازه با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد. بازی بسیار جذاب و پرگل دنبال می شد. در دقیقه 87 کاسمیرو پشت محوطه جریمه توپ را کنترل کرد و با یک شوت از راه دور دروازه لاکرونیا را باز کرد. در دقیقه 90 رئال مادرید یک گل دیگر نیز به ثمر رساند اما کمک داور اعلام آفساید کرد تا بازی با همان نتیجه 6-2 به پایان برسد.

  آمار بازی

  شرح گل ها
  -در دقیقه 2 ایسکو با یک پاس عمقی موراتا را صاحب موقعیت کرد و مهاجم اسپانیایی با یک ضربه پای راست از درون محوطه جریمه کار را تمام کرد.
  - در دقیقه 13 وازکز توپ را از سمت راست روی دروازه به صورت زمینی ارسال کرد و هامس از مرکز محوطه جریمه با یک ضربه زیبا دروازه را باز کرد.
  -در دقیقه 35 روی ناهماهنگی مدافعان رئال مادرید، ارسال از سمت راست در محوطه جریمه به کاکوتا رسید. این بازیکن با یک ضربه زمینی توپ را به آندونه رساند و آندونه موفق شد دروازه رئال مادرید را باز کند.
  - در دقیقه 44 ایسکو با یک حرکت و پاس فوق العاده مارسلو را صاحب توپ کرد. مارسلو توپ را به صورت زمینی به دهانه دروازه فرستاد و لوکاس وازکز از مقابل دروازه با پای راست دروازه را باز کرد.
  -در دقیقه 66 رئال مادرید توسط هامس رودریگز به گل چهارم رسید. موراتا با یک پاس عمقی با دروازه بان حریف تک به تک شد و پس از عبور از او در شرایطی که زاویه کمی بسته شده بود، توپ را به هامس رساند و این بازیکن کلمبیایی کار را تمام کرد.
  - در دقیقه 77 باز هم رئال مادرید این بار توسط ایسکو به گل رسید. با توپگیری عالی کواچیچ و حرکت زیبای هامس توپ در گوشه زمین به وازکز رسید. این بازیکن با یک پاس زمینی و زیبا ایسکو را در مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد و ایسکو با یک ضربه پای راست دروازه را باز کرد.
  - در دقیقه 84 لاکرونیا موفق شد یکی دیگر از گل ها را نیز جبران کند. آندونه توپ را روی دروازه ارسال کرد و خوزلو در مقابل دروازه با یک ضربه سر زیبا دروازه را باز کرد.
  - در دقیقه 87 کاسمیرو پشت محوطه جریمه توپ را کنترل کرد و با یک شوت از راه دور دروازه لاکرونیا را باز کرد.

  ویرایش توسط ali_@sghar : 27th April 2017 در ساعت 06:38

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا