رئال مادرید موفق با اقتدار گرانادا را شکست دهد تا سه امتیاز خارج از خانه دیگر را به اندوخته های خود اضافه کند.




از چارچوب رقابت های لالیگا اسپانیا، گرانادا از ساعت 23:15 میزبان رئال مادرید بود.


گزارش نیمه اول

رئال مادرید در نیمه اول کاملا حاکم بی چون و چرای میدان بود و بازی را طوفانی آغاز کرد. هامس رودریگز که شب خوبی را سپری می کرد، خیلی زود در دقایق 3 و 11 دو گل به ثمر رساند. در دقیقه 3 با پاس زیبای موراتا، وازکز در محوطه جریمه فرار کرد و پاس خوبی را در دهانه دروازه به هامس داد و این بازیکن به راحتی دروازه را گشود. در دقیقه 11 کوئنترائو از سمت چپ توپ را روی دروازه گرانادا ارسال کرد و این بار هامس با ضربه سر دروازه را باز کرد.


برتری رئال مادرید ادامه داشت تا در دقیقه 30 این تیم به گل سوم هم دست یافت. دنیلو از سمت راست حرکت کرد و توپ را به صورت کات بک برای موراتا مهیا کرد و مهاجم اسپانیایی در مقابل دروازه با یک ضربه پای راست گل زیبایی را به ثمر رساند. تنها 5 دقیقه بعد، آلوارو موراتا گل دوم خودش و گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. در دقیقه 35 در یک حمله سریع، آسنسیو توپ را در محوطه جریمه به موراتا رساند و موراتا با جا گذاشتن مدافع مستقیمش با پای راست دروازه را باز کرد.


در دقیقه 42 لوکاس وازکز با حرکتی عالی از سمت راست به مرکز زد و با پای چپ ضربه خطرناکی به سمت دروازه زد اما توپ او با برخورد به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 44 رئال مادرید می توانست توسط وازکز به گل پنجم برسد اما این بازیکن موفق نشد تک به تک را تبدیل به گل کند. توپ در ریباند به کاسمیرو رسید اما این بازیکن در موقعیتی عالی موفق نشد دروازه تقریبا خالی را باز کند تا بازی در نیمه اول با نتیجه 4-0 به پایان برسد.



گزارش نیمه دوم

بازی در نیمه دوم ریتم آرام تری به خود گرفت. رئال مادرید که به نتیجه مورد نظرش رسیده بود، اشتیاق زیادی به حمله نداشت و گرانادا به نظر می رسید قدرت این را ندارد که برای جبران گل های خورده فشاری وارد کند.


در دقیقه 66 راموس می توانست با پاس کوئنترائو در دهانه دروازه گل پنجم را به ثمر برساند اما موفق نشد. در دقیقه 70 موراتا در مقابل دروازه صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما موفق نشد ضربه خوبی به توپ بزند. در دقیقه 75 ارسال بازیکنان گرانادا روی دروازه رئال مادرید می رفت تا خطرناک باشد اما آدرین راموس موفق به گلزنی نشد. در دقیقه 83 در یک شلوغی روی دروازه رئال مادرید، آدرین راموس با یک حرکت خوب ضربه محکمی به سمت دروازه مادریدی ها زد اما کاسیا به خوبی این توپ را مهار کرد. یک دقیقه بعد بنزما در یک موقعیت خوب ضربه بغل پایش را به بیرون زد.


در دقیقه 90 بنزما با حرکت طولی خود را به پشت محوطه جریمه رساند و ضربه اش را زد اما اوچوا به خوبی توپ را مهار کرد تا بازی با همان نتیجه 4-0 به پایان برسد.




آمار بازی