سرمربی سرخ پوشان در حاشیه تمرین این تیم در رابطه با محرومیت این تیم گفت: عدم حضور هواداران بدترین محرومیتی است که می توان برای یک تیم و بازیکنانش در نظر گرفت.


برانکو ایوانکوویچ در جریان تمرین امروز پرسپولیسی ها در رابطه با محرومیت این تیم از حضور هواداران در دیدار برابر لخویا به صحبت پرداخت.

او در رابطه با این محرومیت و محرومیت های مشابه در اروپا گفت:مسئولان تصمیم گیرنده در اجرای مقررات در همه جای دنیا خیلی سخت گیر هستند، یک مثالی باید از کرواسی برایتان بزنم، تیم دینامو زاگرب به خاطر همین وسائل حاشیه ای مربوط به هواداران نزدیک به نیم میلیون یورو جریمه پرداخت کرد و یا تیم ملی کرواسی نیز به دلیل یکسری شعارهای ناسیونالیستی هواداران از حضور آنها در دو دیدار خانگی محروم شد.

او درباره دلیل محرومیت پرسپولیسی ها گفت: من نمی دانم پرسپولیس دقیقا به چه دلیل جریمه شده است، فوتبال بدون هوادار اصلا معنا ندارد و این بدترین جریمه ای است که می توان برای یک تیم و بازیکنان در نظر گرفت، فوتبال تنها با هواداران جذاب است و بازی کردن بدون حضور تماشاگر بی فایده است، به هرحال کاری از دست ما برنمی آید و این اتفاق افتاده است.

برانکو در پاسخ به این سئوال که علت جلسه امروزش با حسین ماهینی و سیدجلال حسینی چه بود و این که آیا این مسئله به موضوع مالی ربط داشت یا نه گفت : ما همیشه جلسه روتین داریم و قبل از بازی ها بررسی می کنیم که چطور می توانیم بازی کنیم تا کارها بهتر پیش برود و درباره مسائل فنی به صحبت می پردازیم تا در نهایت بتوانیم آماده تر شویم. ما به شما اجازه دادیم بیایید تمرین را ببینید چون چیزی برای پنهان کردن نداریم. جلسه من با ماهینی و جلال هم یک جلسه روتین بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص موضع جلسه اش با کاپیتانهای پرسپولیس درباره مسائل مالی، تاکید کرد: بحث ما درباره مسائل مالی هم بود. ما درباره مسائل مختلفی با هم صحبت می کنیم.


برانکو در خصوص احتمال جدایی تعدادی از بازیکنان تیمش هم گفت: اینها بازیکنان پرسپولیس هستند که بهترین نتایج را در لیگ ایران گرفته اند. در لیگ قهرمانان آسیا هم کیفیت خود را نشان داده اند. بزرگترین تعریف و تمجید شامل حال بازیکنانم می شوند. طبیعی است که خیلی از تیم ها هم دنبال بازیکنان ما باشند چه تیمهای داخلی و خارجی.