اختصاصی| باشگاه های متمول انگلیسی از الان برای جذب بازیکنان جدید در تکاپو هستند


در مطلب سعی می کنیم به بازیکنانی بپردازیم که احتمالا فصل آینده در لیگ برتر انگلیس به میدان خواهند رفت.



1- پیر امریک اوبامیانگ


این مهاجم گلزن بهترین فصل فوتبالی خود را سپری کرده است و با به ثمر رساندن 29 گل تمام تیمهای بزرگ انگلیسی را خواهان خود می بیند. از تیمهای منچستر سیتی و لیورپول به عنوان مقصد احتمالی او یاد می شود.

2- گرت بیل

مصدومیت های فراوان او را از فرم خوبش خارج کرده و جالب اینکه رئال مادرید در غیبت او بازیهای بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است. با توجه به تمدید احتمالی قرارداد ایسکو به نظر می رسد او راه جدایی در پیش بگیرد. منچستر یونایتد جدی ترین مشتری او است.

3- آندرا بلوتی

فصل بی نظیری را با تورینو سپری کرد و 25 گل در لیگ به ثمر رساند. گفته میشود او با جو هارت درباره حضور در لیگ برتر مشورت کرده است. دو تیم شهر منچستر از الان رقابت سختی را برای جذب وی آغاز کرده اند.

4- آنتوان گریزمان

گفته می شود در صورت جدایی سیمئونه از اتلتیکو گریزمان نیز جدا خواهد شد. وی در این فصل 25 گل به ثمر رسانده و منچستر یونایتد او را اصلی ترین گزینه برای جانشینی زلاتان می داند.

5- الکساندر لاکازت

در هفته های گذشته خبرهایی از توافق او با اتلتیکو به گوش رسید اما باز هم تیم های انگلیسی از جذب وی نا امید نشده اند و آرسنال مصرانه در پی جذب این مهاجم شش دانگ است.

6- کیلیان امباپه

بی تردید استعداد جدید جهان فوتبال است. عملکرد خیره کننده او در لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه با لباس موناکو چشم ها را به خود خیره کرده است. منچستر سیتی شرایط ایده آلی برای جذب او قرار دارد.

7- آلوارو موراتا


20 گل در این فصل به ثمر رسانده اما به شدت از نیمکت نشینی ناراضی است. آنتونیو کونته که سابقه کار با او در یووه را دارد به شدت در پی جذب او برای فصل بعد است.


8- مارکو رویس


در طی یک سال اخیر همواره با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده اما همیشه تیم های انگلیسی را خواهان خود می بیند. یورگن کلوپ مایل است او را به آنفیلد ببرد اما آرسنال نیز خواهان جذب وی است.

9- جیمز رودریگز

آقای گل جام جهانی 2014 با توجه به عملکرد خوبش در رئال اما همواره نیمکت نشین بوده است. به نظر می رسد طی هفته آینده باید منتظر خبر پیوستن او به یونایتد باشیم.

10- ایناکی ویلیامز

بازیکن 22 ساله بیلبائو اولین سیاه پوست گلزن این باشگاه است. در حال حاضر لیورپول اصلی ترین مشتری وی است.