برانکو ایوانکوویچ پس از پایان دیدار برابر فولاد در نشست مطبوعاتی خود گفت:


این بزرگترین جایره برای ماست

همه از این پیروزی خوشحالم هستیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که توانستند با یک بازی خوب به پیروزی برسند. تشکر می کنم از هواداران که آمدند و ما را تشویق کردند. این بزرگترین جایزه برای همه ماست.


اولین بازی همیشه سخت ترین بازی است

من در کنفرانس خبری قبل از بازی هم گفتم که اولین بازی همیشه سخت ترین بازی است چرا که ما قهرمان فصل قبل هم بودیم. اگر به خاطر داشته باشید دو فصل قبل هم در شروع لیگ مشکل داشتیم و هر دو بازی را با تساوی به پایان بردیم. الان خوشحال هستم و راضی که بازیکنانم تمام تلاششان را انجام دادند. این یک دلگرمی بزرگ برای ماست. این یک نکته امیدوارکننده است که مثل سال گذشته با برد کارمان را ادامه می دهیم.


علیپور یک کارت زرد هم نباید می گرفت

در مورد دریافت کارت قرمز توسط علیپور باید بگویم اعتقاد دارم علیپور حتی یک کارت زرد هم نباید می گرفت چه برسد به اینکه دو کارت زرد بگیرد. در محوطه جریمه برخورد بود و هیچ تمارضی در کار نبود. در صحنه کارت زرد دوم هم اصلا نباید کارت می داد. طبیعی است که بعد از این ماجرا بازیکنان کمی عصبانی می شوند. اجازه نمی دهیم که بیایند در خانه خودمان ما را کتک بزنند و هر کاری می خواهند بکنند.


اینکه تیم می برد برای من مهم است

چیزی که برای من مهم است اینکه تیم دارد می برد. طارمی فصل گذشته بهترین گلزن لیگ بوده است. برای من مهم است که هافبک های تیم گل بزنند. قطعا فرصت گلزنی به مهاجمان هم خواهد رسید.


باید یک پنالتی برای پرسپولیس اعلام می شد

نمی خواهم در مورد داوری نظر بدهم اما فکر می کنم باید یک پنالتی برای پرسپولیس اعلام می شد. داور هم مثل همه ما حق اشتباه دارد. با این حال مهم این است که ما می توانیم ببریم.


روند کسب پیروزی را ادامه می دهیم

ما هم اکنون در هفته اول هستیم و تلاش می کنیم در هفته های بعدی بهتر شویم ، همه بازیکنان در فرم خوبی هستند و باید برای حضور در ترکیب اصلی تلاش کنند تا بتوانند به تیم کمک کنند. هدف ما این است که پیروزی کسب کنیم و این روند را هم در دیدارهای آینده ادامه دهیم.