توضیح پرسپولیس درباره محرومیت مهدی طارمی

در حالی که پیش از این اخباری مبنی بر احتمال محرومیت مهدی طارمی به واسطه قرارداد با ریزه اسپور و بازگشت به تهران به گوش میرسید، امروز خبری مبنی محرومیت این بازیکن و البته باشگاه پرسپولیس انتشار یافت.
به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس که در پایان لیگ پانزدهم راهی ریزه اسپور شده بود، در نهایت از قراردادی که گفته میشد با این باشگاه ثبت شده، گذشت و بار دیگر به تهران بازگشت و پیراهن پرسپولیس را برتن کرد.

در این ارتباط همان زمان شایعاتی مبنی بر اعتراض باشگاه ریزه اسپور به این بیاعتنایی مهاجم ملیپوش سرخپوشان و شکایت از او به فیفا منتشر شد. هرچند وکیل این بازیکن در همان زمان با رد این موضوع اعلام کرد هیچگاه این اعتراض با محرومیت مواجه نخواهد شد، سایت تابناک امروز در خبری اعلام کرد که مهدی طارمی با محرومیتی 4 ماهه مواجه شده و باشگاه پرسپولیس نیز از دو پنجرهی نقل و انتقالات آینده محروم شد.
در این ارتباط اولین واکنش از سوی باشگاه پرسپولیس بود و مدیر روابط عمومی این باشگاه با تکذیب این خبر اعلام کرد چنین نامهای به باشگاه نرسیده است و اینچنین آن را تکذیب کرد.
در ادامه وثوق احمدی، مسئول کمیته تعیین وضعیت نیز درباره این خبر اظهار بی اطلاعی کرد و همچنین گفت چنین نامهای به دست آنها نرسیده است.