به گزارش طرفداری برگی دیگر در تاریخ رئال مادرید با امضای کریم بنزما اضافه شد. بنزما با دو گلی که مقابل اسپانیول به ثمر رساند با هوگو سانچز از نظر تعداد گل با پیراهن رئال مادرید برابری کرد.

به نقل از آ.اس، کریم بنزما دیشب(یکشنبه) با دو گلی که مقابل اسپانیول زد، پانزدهمین گل این فصلش در تمامی رقابت ها را برای رئال مادرید به ثمر رساند اما این دو گل اتفاقی تاریخی برای این مهاجم فرانسوی به حساب می آید چراکه بنزما دویست و هفتمین گلش با پیراهن رئال مادرید را زد و با هوگو سانچز مکزیکی از نظر تعداد گل برابر شد. در حال حاضر در تاریخ رئال مادرید تنها 5 بازیکن دیگر بیشتر از کریم بنزما گلزنی کرده است. پوشکاش (242 گل)، سانتیانا (290 گل)، دی استفانو (307 گل)، رائول گونزالس (323 گل) و کریستیانو رونالدو (450 گل) نفراتی هستند که بیشتر از بنزما فرانسوی گلزنی کرده اند.

در دیدار مقابل اسپانیول، بنزما یکی از بهترین عملکرد هایش با پیراهن رئال مادرید را به نمایش گذاشت که علاوه بر دو گل، نقش به سزایی در ایجاد فرصت و بازیسازی برای دیگر بازیکنان داشت. بنزما مقابل اسپانیول 54 پاس صحیح داد که از این حیث بهترین عملکردش در کل دوران حضورش در اسپانیا است. بنزما 15 گل در تمامی رقابت ها در این فصل برای کهکشانی ها به ثمر رسانده که فقط 2 گل کمتر از کریستیانو رونالدو در یوونتوس است.