پرسپولیس در دومین بازی لیگ نوزدهم به تبریز رفته تا به مصاف تیم سرخپوش این شهر برود. شاگردان گابریل کالدرون با روحیه حاصل از برد در مقابل پارس جنوبی به مصاف تیمی میروند که با حمایت هوادارانش به دنبال برتری خواهد بود.

در بازی اول، سورپرایز گابریل کالدرون حضور روستایی به عنوان وینگر راست بود که در ترکیب اصلی استفاده شد. باتوجه به صحبت های کالدرون احتمالا امروز هم انتخاب هایی ویژه از سوی او، دنیزلی را شگفت زده خواهد کرد.
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم پرسپولیس در این بازی به ترکیب بازمیگردد. او در دیدار نخست محروم بود و از روی سکوها کلین شیت رادوشوویچ را نظاره کرد. بیرانوند در سال های اخیر عملکرد بسیار خوبی در تبریز داشته و حالا به دنبال تکرار روزهای خوب خود است.
در دفاع میانی زوج همیشگی پرسپولیسیها یعنی سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده حضور خواهند داشت. در سمت راست دفاع، مهدی شیری بازی میکند و در سمت چپ نیز محمد نادری به کار گرفته میشود. نادری سابقه بازی در تراکتور را دارد.
پرسپولیس نیز همچون تراکتور خط هافبکی سه نفره را خواهد داشت. احمد نوراللهی که در مقابل پارس یکی از بهترین های پرسپولیس بود، جانشین کمال باقی میماند. در سمت راست او امید عالیشاه بازی خواهد کرد و در سمت چپ نیز وحید امیری؛ دو بازیکنی که پست تخصصی آن ها وینگر است اما با نظر کالدرون در پست های نزدیک به هافبک میانی ایفای نقش میکنند. احتمال دارد سورپرایز کالدرون انتخاب یک بازیکن به جای عالیشاه باشد.
در خط حمله جایگاه علی علیپور و مهدی ترابی بدون تغییر است اما در پست وینگر راست باتوجه به تجربه پایین روستایی و مصدومیت احمدزاده، مشخص نیست که چه کسی در زمین حضور خواهد داشت؛ نعمتی یا رسن میتوانند گزینه ویژه ای باشند.
* بوژیدار رادوشوویچ، سیامک نعمتی (بشار رسن)، محسن ربیع خواه، براندائو جونیور، امیر روستایی و آدام همتی مهم ترین بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس هستند.
* بشار رسن برای نخستین بار در فهرست پرسپولیس جای دارد.
* مصدومیت براندائو جونیور بهبود یافته و او به کار گرفته میشود.
* زننده گل فصل پیش پرسپولیس مقابل تراکتور یعنی کامیابی نیا در این دیدار غیبت دارد.
ترکیب احتمالی پرسپولیس در مقابل تراکتور: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد نادری، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور، امید عالیشاه و سیامک نعمتی (بشار رسن).