برانکو: دیگر کار از دست من خارج است/من تمام تلاشم را کردم تا این پرونده به اینجا نرسد
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: برانکو: دیگر کار از دست من خارج است/من تمام تلاشم را کردم تا این پرونده به اینجا نرسد

نام واقعی
    MINA
    استاتوس
    ...Pbt...
    شغل و حرفه
    DaNeShJoO
    بازیکن محبوب
    Karim bagheri
    تیم های محبوب خارجی
    Real-Madrid | Spain
    تشکر شده 4,742 بار در 2,011 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 29 تاپیک

برانکو: دیگر کار از دست من خارج است/من تمام تلاشم را کردم تا این پرونده به اینجا نرسد

سرمربی سابق پرسپولیس که در حال حاضر در عمان به سر میبرد و برنامههای آمادهسازی خود برای تیم ملی این کشور را با وجود شیوع ویروس کرونا در قاره آسیا و تعویق رقابتهای ملی ادامه میدهد، در پاسخ به سوال خبرنگار درباره حکمی که دیشب علیه پرسپولیس صادر و به این باشگاه ابلاغ شده میگوید: بدون هیچ تردیدی من انتظار این حکم را داشتم، چراکه پرسپولیس یک سال کامل دستمزد مرا پرداخت نکرده بود و من فقط برای دریافت این پول اقدام کرده بودم.

او در ادامه میگوید: حقیقتش انتظار داشتم بعد از فصل درخشانی که پشت سر گذاشتیم، پرسپولیس پاداش خیلی خوبی به من بدهد، اما این اتفاق نیفتاد و من برای دریافت دستمزد طبیعی خودم هم به مشکل برخوردم.

از برانکو میپرسیم آیا به نظر تو پرسپولیس میتوانست این پول را زودتر از اینکه کار به فیفا بکشد پرداخت کند.

سرمربی سابق پرسپولیس جواب میدهد: بدون شک آنها پول لازم را برای پرداخت این بدهی داشتند. پرسپولیس ۶ بازیکن جدید گرفت، ۴ بازیکن خارجی آورد و مربی خارجی جدیدی استخدام کرد. بعد از او هم یک سرمربی دیگر به جمع خود آورد. به نظرم آنها میتوانستند این پول را پرداخت کنند، اما ترجیح دادند مرا در صف انتظار بگذارند. حالا هم می دانم مشکلات زیادی دارند و به جز پولی که باید به من، ایگور(پانادیچ)، زلاتکو، مارکو و البته چوک پرداخت کنند، پول بودیمیر و کالدرون را هم بدهند.

از برانکو سوال می کنیم آیا اینکه پرسپولیس در موقعیت بغرنجی قرار گرفته باعث میشود که او در دریافت این پول کوتاه بیاید. او جواب میدهد: من قبلا همه مسیرها را امتحان کردم و تلاشم را برای حل این مساله انجام دادم، اما در حال حاضر وکلای من از دفتر آمریکا این پروندهها را پیگیری میکنند و کار از دست من خارج است، چرا که قبلا دستمزد آنها را پرداخت کردم.

2. 2 کاربر مقابل از MINA عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

masoud99 (2 هفته پیش), معلمان كلاس (2 هفته پیش)

قهرمان QBeez
    نام واقعی
    محمدعلي جعفري كهخا
    استاتوس
    DABEER
    بازیکن محبوب
    ahmdareza abedzadeh
    تیم های محبوب خارجی
    Liverpool | Germany
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک
    سلام حالا بايد كساني جواب بدهند كه باعث شدند برانكو از پرسپوليس برود ( بهانه دستش دادند) والبته زمينه ي اينكه موضوع دوستانه و به صورت مسالمت آميز حل شود را از بين بردند. جنابي كه حق وحقوق اورا پرداخت نكرد و "آقايي كه با كارهاش مانع حل دوستانه مشكل شد والا مثل روز روشن بود كه مراجعه به فيفا يعني باخت پرسپوليس. لابد جناب مي گويد« فوقش چند امتيازي كسر مي شود و سال بعد را هم كه من نيستم » .اينجا پرسپوليس زيان مي بيند و هوادار و ديگر هيچ.تيم هايي كه جز هوادار چيزي ندارند و به بهانه حرفه اي بودن دولت نمي تواند كمك كند و به بهانه دولتي بودن نمي شود از هوادار كمك دريافت كرد چكار بايد بكنند (

4. کاربر مقابل از معلمان كلاس عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

MINA (2 هفته پیش)