رادوشوویچ: بعد از ۴ سال انتظار شانس به من رو کرده است
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
    گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
    اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
    افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
    ~ اطلاعیه امنیتی ~
    تاپیک 5
    تاپیک 6
    تاپیک 7
    تاپیک 8
    تاپیک 9
    تاپیک 10
    تاپیک 11
    تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رادوشوویچ: بعد از ۴ سال انتظار شانس به من رو کرده است

نام واقعی
    amirhossein
    استاتوس
    آنچه ما کردیم با خود هیچ نابینا نکرد در میان خانه گم کردیم، صاحب خانه را ...
    شغل و حرفه
    مغازه لباس فروشی باز کردم
    بازیکن محبوب
    ali karimi
    تیم های محبوب خارجی
    Barcelona | Spain
    تشکر شده 21,316 بار در 6,704 ارسال
    Blog Entries
    1
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 50 تاپیک

رادوشوویچ: بعد از ۴ سال انتظار شانس به من رو کرده است

رادوشوویچ: بعد از ۴ سال انتظار شانس به من رو کرده است/هواداران پرسپولیس من را متقاعد کردند که بمانم

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحال هستم که قرار است فصل آینده دروازهبان اول پرسپولیس باشم و این شانس به من رو کرده است.

بوژیدار رادوشوویچ که به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرده در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه داوود فنایی اعلام کرده فصل آینده وی گلر اول این تیم خواهد بود عنوان کرد: زمان زیادی منتظر این موضوع بودم و خوشحالم که مربی گلرهای تیم من را انتخاب کرده است. مهمترین مساله در فوتبال این است که مربی شما را قبول داشته باشد. قطعا آن ۴ سالی که انتظار کشیدم خودش گویای این موضوع است. خیلی خوشحال هستم که قرار است دروازهبان اول پرسپولیس باشم و این شانس به من رو کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طلب خود را از پرسپولیس دریافت کرده است یا خیر گفت: بعضی وقتها این صبر خسته کننده بود ولی در حال حاضر بله. بابت این موضوع هم تشکر میکنم.

گلر پرسپولیس در خصوص اینکه ایا از شرایط جسمانی خوبی برخوردار است یا خیر عنوان کرد: همه بازیکنان آمده مسابقات هستند و امیدوارم بتوانیم مسابقات را ادامه بدهیم و قهرمان شویم.

رادوشوویچ در خصوص اینکه وی از بازیکنان با سابقه خارجی در لیگ است و ارتباط وی با هواداران این تیم هم خوب است تصریح کرد: حقیقتا وقتی به ایران آمدم فکر نمیکردم مدت زیادی در اینجا بمانم ولی در سالهای اخیر اتفاقاتی افتاد که من را خوشحال کرد.خانواده من هم از این موضوع خوشحال هستند و من از بودن در کشور شما لذت میبرم. هواداران پرسپولیس من را متقاعد کردند که در این تیم بمانم و دوست دارم کارم را با این تیم ادامه بدهم.

2. 3 کاربر مقابل از *sir amirhossein* عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

BL4CK_VIPER (5 روز پیش), MINA (4 هفته پیش), shabnam12-8 (یک هفته پیش)